Kalabalık

2011-01-14 12:59:00

Balıkesir bugün o kadar kalabalık ki...

Cumhurbaşkan'ı  burada bugün, her yerde polis , insan yoğunluğu var. Burada bu manzarayı görmeye hiç alışkın değilim. Garip işte...

Sınavdan çıktım, oradan direksiyon çalışmasına... Yarın da direksiyon sınavım var. Geçeriz inşallah. Pazartesi salı sınav var... Nefes alamadığımı hissediyorum bazı bazı. Muhtemeln şu anda 2 sınavım bütünlemeye kaldı. Açık konuşayım çok çalıştım diyemem. Ama vicdanım huzursuz değil demekki çalışmışım. Kendi kendimi sorgulayıp duruyorum işte.

Balıkesirin tek sevdiğim tarafı var o da pazar sabahları. Her yer bomboş. Zaten normalde de 9 dan önce tezgah açmayan bir halk, pazar günü çok daha güzel oluyor. Erkenden çıkıyorum evden tüm sokaklar benim. Kimsecikler yok. Hele bazen yağmurlu sabahlar yakalayabiliyorum o zaman daha bir güzel.

Bu sene son. Yarım dönem sonra inşallah bir daha adım atmayacağım Balıkesir'e. Öylesine yürürken durup kalıyorum bazen. Ne arıyorum ben burda ne işim var gibisinden. Bir anda siliniyor düşüncelerim sonra silkelenip kendime geliyorum.

Hayat garip... Öylesine garip işte...

Sınav dönemi yüzünden yine gecem gündüzüme girdi. 4 gündür toplasak 10 saat uyumuş değilim. Bünyeme vuracak bu gidişle. Her neyse elimde değil bazı şeyleri düzeltmek.

Yorgunum.

Şu anda çok daha net hissediyorum.

Evime dönmek istiyorum artık...

Hayat bir süreliğine dursa. Ben de dursam. Hayatım dursa...

Durmayacağına göre...

Buraya bırakıp gidiyorum bir kısmını...

Hele bir bitsin şu dönem. Bekle beni Bursa... Bekle beni İstanbul...

Bekleyin...

=)

Bir şeyler yazacaktım ama kendi kendimle konuştum daha çok. Bu seferlik böyle olsun.

Sağlıcakla kalın.

0
0
0
Yorum Yaz