Walkman ve Blue ve Şarkılar ve ve ve...

2013-10-06 02:01:00

http://www.youtube.com/watch?v=5UAjfqVA8tQ
Sırayla;
Duncan - Simon - Antony - Lee = BLUE

Bu grup çıkış yaptığı sene Hazırlık sınıfındaydım. İçimiz dışımız ingilizce olduğundan ne varsa dinleyip anlamaya çalışıyordum. Yumuşak ses tonları ve anlaşılır ingilizceleriyle Blue favorilerim arasındaydı. O zamanlar küçükmüş gruptaki elemanlar. 12 yılda çok değişmişler.

Nerden estiyse aklıma geldi. Grubun adını biliyorum ama hatırlayamıyorum şarkıyı. Derken buldum "You Make Me Wanna" isimli şarkılarını... Meğer bir dönem sonra grup dağılmış 2009 da tekrar bir araya gelmiş. O dağıldığı dönem sırasında benimde aklımdan uçup gitmiş. 2011de Erovizyon'a katılmışlar. Şimdi hatırlıyorum o sene onları tekrar gördüğümü... =)

Hazırlık zamanımda şimdiki gibi mp3 yoktu. Vardıysa da ben hatırlamıyorum, benim yoktu. (Ama lise yıllarımda olduğunu hatırlıyorum. Yanlış mı hatırlıyorum ki?) Yine ingilizce çalışmak için kasetlerim vardı o yüzden kasetlerimi çalıştıracak walkman'im vardı. =) Şimdi nerede o walkman bilmiyorum, annem atmıştır muhtemelen. Neyse o kasetleri daha sonra şarkı kaydetmek için kullanmıştım. Kardeşlerimin sesini kaydetmiştim. Kendi sesimi... Ama şu anda yok o kasetlerde. Sanırım walkman'imle aynı kaderi paylaştılar.=) Bulsam ne güzel olurdu 12 yıl önceki beni duymak...

Devamı linkte... http://www.mnelam.com/?p=404

0
0
0
Yorum Yaz